هواپیمایی ماهان یک خط هواپیمایی خصوصی است که در سال 1371 موفق به کسب مجوز از شرکت هواپیمایی کشوری شد، سهامدار عمده آن موسسه مولی الموحدین است و شروع فعالیت آن به سال 1372 برمیگردد. بلیط هواپیما ماهان از پرفروش ترین بلیط هواپیما ها در کشور می باشد.قیمت قیمت بلیط هواپیما ماهان و خرید بلیط هواپیما ماهان را در وب سایت بیرایر تجربه نمایید و لذت خرید آسان و ساده بلیط هواپیما ماهان را از بیرایر بخواهید.

خرید بلیط هواپیما ماهان

هواپیمایی ماهان باوجود عمر تقریباً کوتاهی که در مقایسه با سایر خطوط هواپیمایی کشور دارد موفق شده اعتماد مشتریان را بهسوی خود جلب نماید و قیمت بلیط هواپیما ماهان همیشه طرفداران خاص خودش را دارد. نخستین پروازهای خطوط هوایی ماهان از طریق دو فروند هواپیمای توپولوف 154 و دو فروند هواپیمای ایلوشین 76 باری انجام میشد و سفرهای داخلی هواپیمایی ماهان محدود به دو شهر کرمان و مشهد بود. هواپیمایی ماهان در سالهای اولیه فعالیت تنها در خطوط هوایی خارجی مشهد به دمشق فعالیت میکرد. سایت بیرایر از ابتدا در زمینه ی فروش بلیط هواپیما ماهان فعال بوده و بلیط هواپیما ماهان در بخش خرید بلیط هواپیما ماهان سایت فروش بلیط هواپیما ماهان بیرایر ممکن می باشد.

قیمت بلیط هواپیما ماهان

شرکت هواپیمایی ماهان در حال حاضر بزرگترین شرکت هواپیمایی کشور است از سال 79 به عضویت انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) درآمدهاست. به خاطر کیفیت بالایی که پروازهای این خط هواپیمایی دارد، قیمت بلیط هواپیما ماهان برای بسیاری از مسافران مطلوب است. هواپیمایی ماهان در حال حاضر ۵۴ فروند هواپیمای مسافربری و باری را در اختیار دارد و به ۳۰ مقصد داخلی و ۲۵ مقصد بینالمللی در خاورمیانه، خاور دور و اروپا خدمات پروازی ارائه میکند.

هواپیمایی ماهان در دو کلاس پروازی اکونومی کلاس و بیزینس کلاس به مسافران ارائه خدمت میکند. اکونومی کلاس با 31 صندلی فضای خوبی را در اختیار مسافران قرار میدهد تا احساس راحتی و آرامش را تا انتهای سفر تجربه نمایند. بهاینترتیب در سفرهای طولانی احتمال آسیب جسمی مسافران تا حد بسیار زیادی کاهش مییابد. در بیزینس کلاس هواپیمایی ماهان محیطی ایده آل برای استراحت، کار و یا مطالعه میباشد.

فضای مسافران در این پروازها نسبت به اکونومی کمتر است بااینوجود فضا برای یک مسافرت متوسط و کوتاه بسیار مناسب است و با تنظیم مناسب صندلیها میتوان بهراحتی با این پروازها سفر کرد و با آرامش به مقصد رسید. قیمت بلیط هواپیما ماهان با توجه به کلاسهای پروازی تغییر است. بلیط های اکونومی گرانترین پروازها و پروازهای بیزینس از قیمت پایینترین برخوردارند. قیمت پروازهای ماهان به نسبت خدماتی که ارائه میدهد متغیر بوده و از قیمت نسبتاً مناسبی برخوردار است. اگر به دنبال قیمت بلیط هواپیما ماهان در سطح معقول و ارزان هستید استفاده از پروازهای معمولی را به شما توصیه میکنیم.

بلیط هواپیما ماهان

برخی پروازهای پرطرفدار هواپیمایی ماهان از سوی آژانسهای هواپیمایی چارتر میشوند. این بدان معناست که آژانسهای هواپیمایی پروازها را از قبل میخرند و در اختیار مشتریان میگذارند. پروازهای چارتری معمولاً از قیمت مناسبتری برخوردار هستند. قیمت بلیط هواپیما ماهان را میتوانید از سایتهای فروش آنلاین مشاهده کنید و ضمن مقایسه این پروازها با سایر خطوط هوایی قیمت بلیط هواپیما ماهان دلخواه خود را انتخاب نمایید.

نوع پذیرایی خطوط هواپیمایی بسته به کلاس پروازی، زمان پرواز و مدتزمان پرواز متغیر است. معمولاً در کلاس پروازی تجاری و داخلی با انواع نوشیدنیها و غذاهای ویژه ایرانی و بینالملل از شما پذیرایی میکنند. در پروازهای داخلی که دارای کلاس معمولی هستند از شیوههای مرسوم پذیرایی حین سفر استفاده میشود. در پروازهای خارجی کلاس تجاری هم با انواع نوشیدنیها و غذاهای بینالمللی و ایرانی از شما پذیرایی میشود. درنهایت در کلاس معمولی پروازهای خارجی هم پذیرایی مختصر و معمولی صورت میگیرد. اگر قیمت بلیط هواپیما ماهان برای شما بسیار مهم است ما به شما پروازهای معمولی را پیشنهاد میکنیم. چون غذا و نوشیدنی کلاسهای تجاری برای شما خیلی گران درمیآید. بیش از پنج میلیون و چهارصد هزار نفر مسافر در سال ۱۳۹۴ توسط شرکت هواپیمایی ماهان جابجا شدهاند که از این تعداد، نزدیک به دو میلیون و چهارصد هزار نفر در مسیرهای بینالمللی پرواز داشتهاند. در کلیه پروازهای هواپیمایی ماهان (داخلی و خارجی)، قوانین تغییر تاریخ، کنسلی بلیت و حداکثر بار مجاز با توجه به کلاس نرخی متغیر است. مشهد، کرمان، اهواز، ایرانشهر، بندرعباس، بیرجند، خرمآباد، زابل، زاهدان، ساری، سنندج، سیرجان، شیراز، قشم، کرمانشاه، رفسنجان، مشهد اصفهان، کرمان. تهران، ساری، کرمان، اهواز، بندرعباس، اصفهان، زنجان و کیش و تبریز مقصدهای پروازی هواپیمایی ماهان در کشور است. دبی، دوسلدورف، بانکوک، استانبول، آنکارا، اربیل، شانگهای، دهلی، کوالالامپور، آلماتی، نجف، کابل، گوانجو، کویت، میلان، مسکو، وارنا، سنت پترزبورگ و جده مقاصد پرواز های خارجی خطوط هواپیمایی ماهان است. قیمت بلیط هواپیما ماهان مانند سایر خطوط هوایی کشور بهصورت شناور تعیین میشود و برای اطلاع از قیمت دقیق باید پیش از پرواز از قیمتها مطلع شوید. شرکت هواپیمایی ماهان از سال 1376 به ارائه خدمات هواپیمایی جهت جابهجایی بار میپردازد. هواپیمایی ماهان در بستری مطمئن، ایمن و ازلحاظ اقتصادی کاملاً مقرونبهصرفه بار شمارا در مسیرهای داخلی و بینالملل جابهجا میکند. سفر همیشه در دل افراد شور، شوق هیجان و امید ایجاد میکند. همه ما دوست داریم تجربه دیدار از مکانهای جدید و ملاقات با آدمهای تازه را به دست بیاوریم. هواپیمایی ماهان یکی از شرکتهای هواپیمایی خوشنام کشور است که بسیاری از مسافران سفر با ماهان را به سبب کیفیت پرواز و خدمات مناسب پروازی به سایر خطوط هواپیمایی داخلی و حتی خطوط هوایی خارجی گرانقیمت ترجیح میدهند.

قیمت بلیط هواپیما ماهان به نسبت خدمات آن مناسب است. شرکت هواپیمایی ماهان چندین شرکت تابعه دارد که بخشهای مختلف خدمات پروازی این شرکت را پشتیبانی میکنند. خدمات فرودگاهی سامان، کیترینگ آرمان، جهان ترابر ماهان، مل و نقل ماهان سفیر، مرکز آموزش بوتیا و ماهان تکنیک شرکتهای تابعه هواپیمایی ماهان هستند. شما میتوانید قیمت بلیط هواپیما ماهان را به شیوه های مختلف مشخص کنید.
فقط به یاد داشته باشید برای استفاده بهتر از خدمات پروازی ابتدا نیازهای پروازی خود را مشخص کنید و سپس برمبنای نیاز، طول مسافت و با در نظر گرفتن قیمت خطوط هوایی مختلف پرواز دلخواهتان را انتخاب نمایید. در حال حاضر شرکتهای هواپیمایی مختلف در کشور به ارائه خدمات میپردازند این امر به ایجاد فضای رقابتی و ارائه خدمات بهتر میانجامد.

چرا بیرایر؟

تنوع و کیفیت خدمات

مجموعه گسترده ای از خدمات آنلاین قابل رزرو شامل تور، هتل، پرواز، و ... از بهترین خدمات دهندگان پیش روی شماست.

ارزان ترین قیمت های مقایسه ای

حذف واسطه ها و ارائه مستقیم خدمات، باعث میشود مسافران بهترین قیمت خدمات مورد نظر خود را پیش از رزرو مقایسه کنند.

توصیه شده توسط مسافران

هزاران رزرو آنلاین موفق انجام شده در بیرایر گواه اعتماد مسافران است. بیرایر با افتخار از این خدمت رسانی بخود می بالد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

تیم پشتیبانی بیرایر همواره در کنار مسافران است و در هر لحظه از شبانه روز آماده راهنمایی رزرو و پاسخ به سوالات آنها است.