قیمت بلیط هواپیما برای نوزادان چگونه محاسبه می گردد؟

قیمت بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان با توجه به ایرلاین های مختلف متفاوت از سایر افراد است و شما با این تفاوت‌ها در این پست آشنا خواهید شد. سفر با نوزادان اگرچه دشواری های زیادی دارد اما در هر صورت زیبا است و گاهی ضرورت دارد که با نوزادان به سفر رفته و لحظات سفر را با آن‌ها طی کنیم.
اما قیمت بلیط هواپیما برای نوزادان متفاوت از بزرگ‌ سالان است و این در همه جای دنیا رعایت می گردد ولی این مسئله را هنگام خرید بلیط هواپیما با شرکت ارائه دهنده بلیط باید مطرح کنید تا این تغیر قیمت را در بلیط لحاظ کند.
قیمت بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان در پروازهای چارتری:

در پروازهای چارتری برای کودک دو سال برابر با ده درصد از کل قیمت بلیط برای بزرگ‌ سال است که به عنوان بیمه هوایی نامیده شده و باید در فرودگاه تهیه شود.
قیمت بلیط چارتر برای کودکان بالای دو سال برابر با نرخ بلیط افراد بزرگسال است و نیم بها نخواهد بود چرا که تعداد صندلی ها توسط چارتر کننده از پیش خریداری شده و برای چارترکننده هیچ‌ گونه تفاوتی ندارد که سن مسافر چقدر است.
نرخ بلیط در پروازهای سیستمی :

قیمت بلیط هواپیما برای نوزاد زیر دو سال در پروازهای سیستمی معادل با 15 درصد قیمت بلیط هواپیما محاسبه خواهد شد.
برای کودکان 2 تا 12 سال قیمت بلیط با توجه به شرکت هواپیمایی ارائه دهنده بلیط حدود 50 تا 60 درصد بلیط بزرگسال خواهد بود.
برای افرادی که بالای 12 سال هستند نیز باید بلیط بزرگسال صادر گردد.
به خاطر داشته باشید که به نوزادان صندلی اختصاص داده نخواهد شد.

همه دوست دارند سفر کنند اما گاهی هزینه‌ های بالا مانع از سفر می شود برای این منظور بهتر است به دنبال بلیط ارزان هواپیما باشید. برای این منظور شما می توانید از سیستم رزرو آنلاین بلیط بیرایر استفاده کنید و به لیست متنوعی از بلیط های خارجی و داخلی دسترسی داشته باشید.